web templates free download
Mobirise

Монтаж, установка бездротової мережі WiFi в готелі у Києві 

Недоступність інтернету в готелі або його номерах в наш час може стати досить вагомою причиною для відмови від послуг даного закладу. Тому, говорити про важливість такого моменту, як готельний WiFi, не варто.
Будівництво WiFi в готелі чи мотелі, має ряд специфічних особливостей, наприклад, рівень розподілу сигналу, правильно підібране устаткування, програмне забезпечення та багато іншого.
Підключення WiFi в готель починається з планування. Організація і створення бездротової мережі в готелі для нашої компанії досить легко реалізувати, тому що є в цьому великий досвід і ми враховуємо дотримання мінімального рівня шуму в номерах готелю для проживаючих, рівень прийому сигналу мережі в номері готелю і на ресепшені, тощо. Тому етап планування є дуже важливим для готельного wi fi в цілому.
Наступним за важливістю етапом є вибір обладнання. Адже при виборі обладнання wi fi для готелів слід брати до уваги особливу специфіку доступу. Специфіка гостьового доступу повинна мати оптимальні характеристики, як технічні, так і естетичні.
WiFi мережу з відмінною зоною покриття і безперебійним доступом до бездротової мережі є показником професійного підходу до своєї справи господаря готелю. Бездротова мережа дозволяє використовувати не тільки смартфони і ноутбуки, але також термінали для оплати послуг, банкомати самообслуговування. Оснастивши персонал готелю пристроями, типу планшета, дозволить Вам значно підвищити працездатність працівників. Крім того, вже зараз існують багато додатків для гостей, засновані на пристроях самообслуговування, що функціонують при з'єднанні до інтернету, що особливо зручно для іноземних відвідувачів закладу.

Mobirise
Адреса

Email: office@ewifi.com.ua

Контактний Телефон

Phone: +380(68)135-49-55

Розміщення реклами

Phone: +38(050) 383-40-18