web templates free download
Mobirise

Монтаж, установка бездротової мережі WiFi в транспорті в Києві 

Подорожуючи в автобусах, поїздах або електричках, їдучи в тролейбусах, трамваях, таксі або в метро ми проводимо більшу частину часу, практично щодня. Рух - це життя, а на сьогоднішній день, життя - це доступ до інтернету під час руху. Тому особливо приємно насолоджуватися безкоштовним підключенням до wifi в транспорті.
Сьогодні, коли кожен пасажир має смартфоном, планшетом або ноутбуком з якого здійснюється вихід в інтернет, затребуваність підключення wifi в міському чи приватному транспорті значно висока. Дивитися відео, читати новини, спілкуватися в соціальних мережах, відповідати на електронну пошту і багато іншого - ось те, чого бажають багато пасажирів під час поїздки, особливо, коли вона тривала.
Багато хто вважає, що підключення WiFi в таксі або установка бездротової мережі в автомобілі - це марна трата сил і грошей. Але якщо водій таксі підійде розумно до цього питання, то зможе мати вигоду. Наприклад, повернути інвестиції вигідно допоможе підключення пакету реклами, яка з'являється під час серфінгу або при підключенні до мережі.
Наша компанія має багаторічний досвід в підключенні і налаштуванні WiFi у багатьох видах транспорту. Ми виконуємо і більш складні замовлення, наприклад, займаємося установкою wifi на яхті або встановлюємо wifi в аеропортах.

Mobirise
Адреса

Email: office@ewifi.com.ua

Контактний Телефон

Phone: +380(68)135-49-55

Розміщення реклами

Phone: +38(050) 383-40-18