html site templates
Mobirise

Оренда WiFi в Києві

Люди давно не можуть відмовити собі в таких приємних речах, як ділитися фото і відео в своїх соціальних мережах, читати новини, відповідати на пошту, вести діалоги з колегами, перебуваючи поза роботою та інше. Тому, власники будівель і організатори заходів давно задумалися над вільним доступом до мережі інтернет на їх території.
Оренда WiFi - це не вигадка і не фантастика. Сьогодні бути онлайн - це не тільки тренд, але і необхідність. Навіть перебуваючи на масових заходах користувачі просто не можуть не бути в онлайні. Розумний організатор масового заходу завжди задумається над орендою wifi на велику кількість користувачів. Адже іноді купувати дороге обладнання не найкращий варіант. Для цього часто потрібні великі матеріальні вкладення не тільки в матеріали і інфраструктуру будівлі, але і подальшу її підтримку.
Наша компанія пропонує наступні послуги з оренди WiFi в Києві:
• оренда вайфай на виставках міста Києва;
• оренда wifi на конференціях, що проходять в м.Київ;
• оренда інтернету на форумах;
• оренда wifi на конференціях
Єдиним вимогою до замовника, який побажав орендувати wifi на багато користувачів в Києві, залишається тільки одне: наявність доступу в інтернет в будівлі. Решта - за спеціалістами нашої компанії. Вони швидко і якісно зроблять даний бездротовим інтернет для всіх користувачів, охоплюючи всю необхідну територію.

Mobirise
Адреса

Email: office@ewifi.com.ua

Контактний Телефон

Phone: +380(68)135-49-55

Розміщення реклами

Phone: +38(050) 383-40-18